Ahşap Saksı-ahs004
Ahşap Saksı-ahs004

Ahşap Saksı Ahs-004

Ahşap Saksı Ahs-004 modelimiz en çok tercih edilen modellerimizden yalnızca biri olup deneyimli ustalarımız tarafından yıllardır üretilmektedir. 40’dan fazla ahşap saksı modelimizle Decoratime firması olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Ahşap saksı tercih edilmesi sizlerin yararına olacaktır. Ahşap saksılar diğer saksı çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Ahşap saksılarımız böceklenme ve kurtlanmaya karşı dayanıklıdır emprenye edilmiştir. Ahşap saksı imalatı yıllardır firmamız tarafından yapılmaktadır bundan dolayı ahşap saksı alanında uzmanlaşmış kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Ahşap saksılar dilendiği takdirde daha şık bir görünüm kazandırmak amacıyla led aydınlatmalar ile birleştirilip güzel bir görünüm elde edilmektedir. Üstelik decoratime firması olarak özel ölçülerde üretim yapabilmekteyiz. Özel ölçülerinizi bulmanız artık daha kolay olacaktır.

Sizlerde tercihinizi ahşap saksılardan yana yaptıysanız firmamızla hemen iletişime geçmelisiniz. Ahşap saksı modelini, ölçülerini ve tercih ettiğiniz rengi firma yetkilimize bildirmelisiniz. Tüm bunları yaptıysanız en kısa süre içerisinde ahşap saksılarınız hazır hale getirilip sizlere ulaştırılacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*