Ahşap Saksı Ahs 012
Ahşap Saksı Ahs 012

Ahşap Saksı Ahs 012

Ahşap Saksı Ahs – 012 modeli firmamızın en çok satanlar kategorisinde yer almaktadır. Ahşap saksılar yapısı gereği sağlam yapıya sahiplerdir.

Ahşap saksılar en zor hava şartlarında bile dayanıklılık gösterir çatlama yıpranma olayıyla karşılaşılmaz. Ahşap saksılar günümüzde en çok tercih edilen saksı modellerinden biridir. Ahşap saksılar yapısı gereği diğer plastik, fiber saksılara göre daha sağlamdır.

Her renkte, ebatta  ve modelde ahşap saksı imalatı yapıyoruz. Tüm ahşap saksılarımız böceklenme ve kurtlanmaya karşı emprenye edilerek korunaklı hale getirilmiştir. Saksılarımız ithal Sibirya ve Ukrayna gibi sarı çamlardan üretiyoruz.

Ahşap saksıların sizlerin tarzına göre renklendirilerek farklı bir tarz oluşturulabilir. Ahşap saksıların uygulama alanları oldukça geniştir. Ahşap saksılar tüm alanda kendini göstermektedir.

Ahşap saksılar uzun yıllar boyunca yıpranmadan çatlamadan kullanılabilmektedir. Sizlerde ahşap saksılara sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Ahşap saksılar en kısa süre içerisinde hazır hale getirilip teslim edilecektir.

 

Bir yorum

  1. Merhaba,

    kişisel kullanımım için 100.40.40 ölçülerinde 8 adet saksıya ihtiyacım var. Kırmızı ya da siyah olacak. Ödemeyi nakit yapacağım. Fiyat konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*