Ahşap Saksı Ahs-059
Ahşap Saksı Ahs-059

Ahşap Saksı Ahs-059

Ahşap saksı Ahs-059 modeli Decoratime firmasının kendi tasarladığı bir modeldir. Modellerimiz tamamen bize ait olup 40 dan fazla ahşap saksı modelimiz bulunmaktadır. Umuyoruz ki sizlerin de beğeneceği bir model firmamız tarafından üretilmiştir. Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Sizler için hizmet vermeyi sürdürüyoruz ve her geçen gün farklı bir projeye imza atıyoruz.

Bir çok büyük firmayla çalışmış olan firmamız geride güler yüzler bırakmaya devam ediyor. Ahşap saksılarımızın ağaçları Sibirya, Ukrayna ve diğer ithal sarı çamlardan üretilmektedir. Bu ağaçların diğer ağaçlardan farkı daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ahşap saksılarımız çürümez ve çatlamaz. Ahşap saksılarımız firmamız tarafından böceklenmeye karşı ilaçlanmaktadır. Böcekler saksınıza ve bitkilerinize zarar veremezler.

Sizde ahşap saksı modellerimizden birini beğendiyseniz size gereken ölçüleri ve tercih ettiğiniz rengi firmamıza bildiriniz. Saksılarınız en kısa süre içerisinde hazır hale getirilecek ve teslim edilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*