Ahşap Saksı Ahs-061
Ahşap Saksı Ahs-061

Ahşap Saksı Ahs-061

Ahşap Saksı Ahs-061 firmamız tarafından üretilen şık ve modern görünümlü modellerimizden bir tanesidir. Ahşap saksılar en kötü hava şartlarında dahi dayanıklılık gösteren ahşap saksılar büyük firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yapılar, oteller ve bir çok projede yer alan Decoratime firması büyük ilgi gördü ve firmaların beğenisini kazanmayı başardı.

Ahşap saksılar çevre dostudur. Ahşap saksılar size ve ailenize kesinlikle zarar vermez. Bitkileriniz zarar görmez. Ahşap saksılarımız ithal sarı çamlardan yapılmaktadır. İthal sarı çamlar Ukrayna, ve Sibirya’dan imal edilmektedir. Ağaçlarımız son derece kalitelidir. Ahşap saksılarımız böceklenme ve çürüme yapmaz. Böceklenmeye karşı firmamız tarafından ilaçlanır.

Sizlerde ahşap saksı tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

  • Ahşap saksıların modelleri kullanılacağı mekana göre (iç mekan, dış mekan) seçilmelidir.
  • Ahşap saksıların renkleri yine kullanılacağı atmosfere göre seçilmelidir
  • Ortama lüks bir görünüm katmak istiyorsanız açık renk saksıları tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır
  • Ahşap saksılar iyi bir boyacının elinden geçmiş olmalıdır.

Decoratime firması üstün hizmet kalitesi ile beklentilerinizi kesinlikle boşa çıkarmayacaktır. Sizde modellerimizden birini beğendiyseniz tercih ettiğiniz rengi, modeli ve boyutları firmamıza bildirerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Ahşap saksılarınız en kısa sürede hazırlanıp sizlere teslim edilecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*