Ahşap Saksı Ahs-062
Ahşap Saksı Ahs-062

Ahşap Saksı Ahs-062

Ahşap Saksı Ahs-062 en çok tercih edilen ahşap saksı modellerinden biridir. Decoratime firması olarak 40’dan fazla ahşap saksı modeli ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ahşap saksılar günümüzde çok tercih edilen saksı modellerinden biridir. Bunun nedeni dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Ahşap saksılar şık ve lüks bir görünüme sahiptir.

Ahşap saksı evde, iş yerinde veya iç mekanda ve dış mekanda olmak üzere değişiklik gösterebilmektedir. Ahşap saksı seçilirken bunlara önem gösterilmelidir. Kullanılacağı mekana göre değişik uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Köklü bitkileriniz için ahşap saksı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Büyük köklü bitkiler için büyük saksı seçmeniz, küçük köklü bitkileriniz için ise küçük bir saksı tercih etmelisiniz.

Modellerimizden birini beğendiyseniz mekanınızın  renk tonlarına göre bir renk belirlemelisiniz. Renk ve model seçimi hallolduğuna göre ölçülerinizi firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Ahşap saksılarınız kısa süre içerisinde hazır hale gelecek ve sizlere teslim edilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*