Ahşap Saksı Ahs-063
Ahşap Saksı Ahs-063

Ahşap Saksı Ahs-063

Ahşap Saksı Ahs-063 firmamız tarafından üretilmektedir. Decoratime firması tarafından üretilen 40’dan fazla firmamıza özel model vardır. Modellerimiz her yaştan kişiye hitap etmektedir. Sizlerin de beğeneceği bir modeli kesinlikle firmamızdan bulabilirsiniz. Firmamız yıllardır uzman kadrosu ile bu işi yapmaktadır. Geride güler yüzler bırakmaya devam ediyoruz.

Decoratime firması olarak her ebatta, renkte ve modelde üretim gerçekleştirebiliyoruz. Özel ölçüleriniz firmamız tarafından üretebilmektedir. Ahşap saksılarımız kurtlanmaya ve böceklenmeye karşı ilaçlanmaktadır. Ahşap saksılar kesinlikle size ve çevrenize zarar vermez. Bitkileriniz hiçbir zarar görmez. Saksılarımız Sibirya, Ukrayna ve diğer ithal çam ağaçlarından üretilmektedir.

Türkiye’nin her yerine gönderim sağlayabiliyoruz. Azerbaycan ve bazı ülkelere de gönderim sağlayabiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ölçülerinizi, modellerinizi ve tercih ettiğiniz rengi belirtmek. Sizlerde modellerimizden birini beğendiyseniz hemen bizimle iletişime geçin. Ahşap saksılarınız en kısa süre içerisinde hazır hale gelecek ve teslim edilecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*