Ahşap Saksı Ahs-064
Ahşap Saksı Ahs-064

Ahşap Saksı Ahs-064

Ahşap Saksı Ahs-064 Decoratime firması tarafından özel olarak siz müşterilerimiz için yıllardır üretilmektedir. Ahşap saksılar dayanıklı ve uzun ömürlü saksılardır. Ahşap saksılar kurtlanma ve böceklenme yapmaz. Decoratime firması tarafından böceklenmeye ve kurtlanmaya karşı ilaçlanmaktadır. Bu ilaçlanmadan kesinlikle bitkileriniz etkilenmez. Ahşap saksılar çevre dostudur.

Ahşap saksılar üzerlerinde bulundurdukları tarzları ile etrafa renk katmaktadır. Ahşap saksılar ile bulundukları mekan dekoratif bir görünüme bürünürler. Ahşap saksılar uzun yıllar boyunca sizlere hizmet ederler. Evde, iş yerlerinde, işletmelerde, otellerde, alış veriş merkezlerinde ve bir çok alanda tercih edilen ahşap saksılar kendini belli eden malzemelerdir.

Firmamız tarafında üretilen ahşap saksılar bir çok projede yer almış ve yüzde yüz olumlu sonuç almıştır. Sizler de ahşap saksılar ile mekanlarınız dekore etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Saksı modellerinizi, renginizi ve ebatlarınızı firmamıza bildirdiğiniz takdirde en kısa zamanda hazırlanıp teslim edilecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*