Ahşap Saksı-ahs014
Ahşap Saksı-ahs014

Ahşap Saksı-ahs014

Ahşap saksı ahs-014 modelimiz yeni ve şık modellerimizden sadece bir tanesidir. Sizlerde tercihinizi bu saksı modelimizden kullandıysanız doğru adrestesiniz demektir.

En kaliteli ahşap saksıları bu işi yıllardır yapan ustalarımız ile birlikte sizler için üretmeye devam ediyoruz. Ahşap saksılar yapısı gereği uzun yıllar sizlere karşı görevini yerine getirecektir. Bitki seçimi ve daha da önemli olan bitkimizin bulunacağı mekanı yani saksıları seçmek gerçekten ciddi bir iştir. Ahşap saksılar tam bu iş için üretilmiştir. Ahşap saksılarımız bitkilerinizi böceklenme ve kurtlanmadan korur. Çünkü firmamız tarafından sizlere emprenye işlemini de sunuyoruz.

Ahşap saksılar günümüzde dekoratif amaçla da kullanılmaya başlanmıştır. Dilerseniz saksılarınız doğal taşlarla kaplanabilir, led aydınlama ile aydınlatılabilir. Kişisel tercihlerinize göre üretim yapabilmekteyiz.

En kaliteli ahşap saksıları DECORATİME üretir. İddia ediyoruz bizden iyisi yok. İstediğiniz ölçüleri ve rengi firma yetkilimize aktararak ahşap saksı siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*